Hakkımızda

Alternatifısıtmasisitemleri.com Hakkımızda

 

Sektöre yeni bir soluk ve profesyonellik getirmek adına çıktığımız bu yola 2005 yılında doğalgaz alanında başladık. Gelişen teknoloji ve ilerleyen güncel teknikler ile doğalgaz sektörünün de üzerine ekleyerek 2010 yılından sonra doğalgazın henüz ulaşamadığı daha çok kırsal kesim, köy ve ilçelerde hizmet ihtiyacı olan müşterilerimize ulaşmak adına üretim ve montaja başladığımız Alternatif Isı olarak ürün gamımıza eklemiş olduğumuz doğa dostu sistemler ile hizmetler vermeye başladık.

 

Faaliyetlerimize devam ettiğimiz bu günlerde özellikle çevreci sistemleri barındırmaya çalıştığımız gerçeğini unutmamak adına bu ürünlerin yalnızca satışını değil montajını hatta satış sonrası teknik destek hizmetlerini de vermekteyiz. İşletmemizde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet garantisi sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca bu tarz hizmetleri veren diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz bu ürünlerin ve hizmetlerin “Ek işimiz değil tek işimiz” olmasıdır.

 

Genellikle bu sektörde yapılan ve verilen hizmetler ve satış sonrası ekiplerinin uzmanlık alanları direkt olarak sektöre yönelik olmayabiliyor. Ancak biz ekibimiz ile tamamen bu alanda uzmanlaşmış ve bu konuda eğitimler ve teknik detayları aksatmadan sağlıklı hizmet verebilmek adına bu yola çıktık. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük fark ta budur. Showroomda bulunan ürün çeşitlerimiz ve uygulama montaj ekibimiz yalnızca ve tamamen bu konularda uzmanlaşmış kişilerdir.

 

Bursa, çevre iller, ilçeler ve köylerine vermekte olduğumuz hizmetimizde öncelikle sağlıklı ve güvenli hizmet sunmak adına çalışmaktayız. Müşterilerimizin bir çoğu referans yolu ile bizlere ulaşmakta. Gelişen dünya ve teknoloji adına yapmakta olduğumuz işi en doğru kalitede ve özveri ile yapmak için elimizden gelen çabayı hat safhada sergileyeceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Alternatifısı.com web sitemizde ürünlerimize telefon numaralarımız ve adres bilgilerimize ulaşabilir, bizimle irtibata geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmeti doğru zamanda ve doğru şekilde alabilmeniz adına firmamız emin adımlarla ilerliyor ve ilerlemeye devam edecektir. Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız günden bu güne en iyi şekilde işimizi yapıyoruz. Sloganımız olan “Ek işimiz değil tek işimiz” yaptığımız işin uzmanı olduğumuzu gösterecektir. Birlikte çalışabilmek dileği ile.

 

Saygılarımızla,

Alternatifısıtmasistemleri.com ailesi…